Gamintojo patarimai

mil-nam_9846-d93b551a610fa865b08afc07d8a504de.jpg

Kaip išsirinkti struktūrinį tinką?

Atšilę orai džiugina ne tik sielą, bet ir piniginę – pagaliau baigėsi šildymo sezonas! Daugiabučių gyventojai gali ramiau atsikvėpti iki rudens, o individualių namų savininkai – jau dabar imtis veiksmų, kad kitą žiemą išlaidos šildymui būtų mažesnės. Apšiltinus būstą ne tik pretenduojate sutaupyti ne mažiau nei 50 proc. išlaidų – taip paslepiami įvairūs sienų įtrūkimai, gerėja vidaus patalpų mikroklimatas, sumažėja pelėsio ar grybelio tikimybė. O kur dar kūrybinis džiaugsmas: galite sukurti visiškai naują namo „veidą“ – nutinkuoti jį pasirinkta spalva ir išgauti patikusią faktūrą, reljefą.

Skaityti daugiau.

terasa_132-ab8dc0e3b2533ba036beaa6baccf48b3.jpg

Tungų aliejus

Tungų aliejus, dar žinomas kaip „Kinijos medžio aliejus" arba paprasčiau – kaip medžio aliejus, gaminamas iš keleto tungmedžio rūšių sėklų. Tungmedis natūraliai auga tropinio klimato šalyse – Pietų Amerikoje, Australijoje, Rytų Azijoje. Dėl savo išskirtinių savybių daugelio įvardijamas kaip pasaulyje geriausia ekologiška ir natūrali priemonė skirta medinių paviršių impregnavimui ir padengimui. Kinijoje dėl ypatingo funkcionalumo, medienai suteikiamų puikių estetinių savybių ir ilgaamžiškumo tungų aliejus naudojamas jau daugelį šimtmečių, o pasiekęs Europos rinką taip pat greitai surado savo nišą. Tungų aliejus džiūsta natūralios oksidacijos proceso metu, todėl į aplinką neskleidžia jokių toksinių ar kitokių žmogaus sveikatai žalingų medžiagų. Užteptas aliejus įsiskverbia į medienos paviršių, formuoja pakankamai kietą, elastingą, gintarinio atspalvio dangą, kuri suteikia ilgalaikę apsaugą bei išryškina natūralią medienos struktūrą, suteikdama išskirtinį estetinį vaizdą.

Skaityti daugiau.

glaistymas_4281-d3ecb55e0e9d14c99a642bd25a974e4d.jpg

Kaip išsirinkti glaistą?

Apdailos prekių rinkoje gausu įvairiausių statybinių glaistų, besiskiriančių tiek savo savybėmis, tiek kaina. Tad kaip neapsirikti ir išsirinkti jums geriausiai tinkantį produktą? Lietuviškų dažų, glaistų ir dekoravimo medžiagų gamintojas PRO pasiūlys geriausią pasirinkimą kiekvienam konkrečiam atvejui.

Skaityti daugiau.