Apie mus

UAB “Pro colore” įkurta 1991 m.

Pradinėje veiklos fazėje pagrindinė mūsų veikla buvo didmeninė bei mažmeninė prekyba statybinėmis bei apdailos prekėmis. 2000 m. pradėjome vandens pagrindo akrilinių gruntų, dažų, glaistų bei kitų statybinių apdailos medžiagų gamybą.

33
metai patirties
1500
tonų produkcijos per metus
250
prekybos vietų Lietuvoje

Esame ambicingi bei kūrybingi, todėl sparčiai augame.

Šiandien mūsų asortimentą sudaro daugiau nei 100 skirtingų pavadinimų produktai. Per metus pagaminame daugiau nei 350 000 l. dažų, 120 000 l. medienos impregnantų, 560 t. statybinių glaistų ir 290 t. struktūrinių (dekoratyvinių) tinkų, o bendra mūsų per metus pagaminama produkcija viršija 1500 t.

Gamyboje taikome tik aukščiausius kokybės standartus.

 Tam, jog pasiektume geriausius rezultatus, dirbame su garsiausiais ir patikimiausiais žaliavų tiekėjais pasaulyje - Arkema, AkzoNobel, Bayer, DuPont, Basf, Elementis ir kitais.

Atsakingas požiūris į aplinką yra kertininė mūsų įmonės vertybė.

Visa PRO produkcija yra gaminama vandens pagrindu, todėl yra itin draugiška aplinkai ir žmogaus sveikatai. Mūsų gaminiai yra sertifikuoti ir ne tik atitinka, bet ir viršija visus aplinkosauginiuose teisės aktuose nustatytus reikalavimus.

Kiekvienas klientas mums yra ypatingai svarbus.

Teikdami konsultacijas bei patarimus mes stengiamės suprasti kiekvieno išskirtinius poreikius ir pasiūlyti patį geriausią sprendimą. Prireikus operatyviai modifikuojame savo gaminius ir lanksčiai sprendžiame bet kokius iškylančius klausimus.

Mūsų produkciją galite įsigyti daugiau nei 250 prekybos vietų visoje Lietuvoje.

Savo gaminius eksportuojame į Švediją, Daniją, Norvegiją, Airiją, Jungtinę Karalystę, Belgiją, Prancūziją, Latviją, Estiją, bei kitas rinkas.